FİRMA PROFİLİ

ÇIĞIRKARDEŞLER BESİCİLİK ÇİFTLİĞİ, sağlıklı besi danalarını şeffaf, hızlı ve kaliteli hizmet ile et sektörüyle buluşturmak adına kurulmuştur.

ÇIĞIRKARDEŞLER BESİCİLİK ÇİFTLİĞİ faaliyet gösterdiği sektörde değişen teknoloji ve profesyonel ekip eşliğinde, ürün kalitesi ve verimliliğinden ödün vermeden müşteri beklentilerini karşılamayı amaçlamaktadır.

ÇIĞIRKARDEŞLER BESİCİLİK ÇİFTLİĞİ;

1960 yılında kurulan ÇIĞIRKARDEŞLER BESİCİLİK ÇİFTLİĞİ, 3000 küçükbaş 500 büyükbaş hayvan yetiştirebilme kapasitesine sahiptir. 25 dönüm arazi üzerine kurulu büyükbaş/küçükbaş hayvanlardan oluşan işinde  uzman ve profosyonel ekibi ile çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir.

 Uzman ve profosyonel ekibimiz tarafından özenle seçilen büyükbaş/küçükbaş hayvanlar veteriner hekim kontrolünden geçirildikten sonra besi çiftliğine alınır. Çiftliğe alınan hayvanların besi sürecinde %100 doğal ve özel rasyonlu yemler kullanılmaktadır. Çiftliğimizde kullanılan yemlerde hayvanlardan daha fazla ürün elde etmek için herhangi bir katkı maddesi bulunmamaktadır.

Tüm kontrolleri Tarım Bakanlığı tarafından yapılan, modern teknoloji ürünlerinin kullanıldığı ÇIĞIRKARDEŞLER BESİCİLİK ÇİFTLİĞİ’nde alanında uzman ve profosyonel, veteriner hekimler ve çalışanlar sayesinde her adım planlı olarak sürdürülmektedir.

ÖZEL RASYONLU YEM SATIŞI VE KÜÇÜKBAŞ/BÜYÜKBAŞ KURBANLIK , DAMIZLIK ALIM, SATIM VE TAKAS HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN

KURBANLIK SATIŞI, SÜT ÜRÜNLERİ ET VE ET ÜRÜNLERİ ÜRETİM TESİSİ VE KÜÇÜKBAŞ HAYVAN KIRKMA HAKKINDA DETAYLI BİLGİ İÇİN